Breadcrubs-image

SURİÇİ ÖLDÜ ÖLDÜ DİRİLDİ

Pasliga'da lider az kalsın tökezliyordu. Maça aksilikler ile başlayan ekip yeni formalarını görücüye çıkardı. Maçı çevirmesini bilen Suriçi sahadan 6-2 kazanarak rakiplerine ufak bir heyecan yaşatmış oldu. 

MAÇA EKSİK BAŞLADI

Ahmet Özbek'in sahayı karıştırması , kaleci Gökhan'ın erken dakikalarda el bileğine yaşadığı sakatlık gibi olumsuzluklarla maça başlayan Suriçi'nde kaleyi kaptan devraldı. 2-0 geriye düşen lider ilk yarının son uzatma dakikasında skoru 2-1'e getirdi ve bu gol onların tetikleyicisi oldu. İkinci yarıya fırtına gibi başlayan , Ahmet Özbek'inde ikinci yarıya yetişmesi ile toparlanan lider arka arkaya bulduğu goller ile 6-2 kazandı.Orta saha hakimiyetini ikinci yarı tamamen eline alan takım maçı adeta güle oynaya bitirdi. 

VİGNERONS İYİ BAŞLADI SONUNU GETİREMEDİ

Vignerons takımı ise Faruk önderliğinde ilk yarıya süper başladı. Herkes bir sürpriz ile lider yıkılacak mı sorusunu birbirine sormaya başlarken rüzgar bir anda terse döndü. İkinci yarı adeta yokları oynayan Vignerons bu soruna çare bulursa çok can yakacakları kesin. Bu arada Vignerons takım kaptanı Şevki dedesinin cezanesi sebebiyle takımdaki yerini alamazken bizlerde Pasliga ailesi olarak merhuma rahmet sevdiklerine ise başsağlığı diliyoruz.

 

Yukarı