Breadcrubs-image

ONUR ATTI MAREŞAL KAZANDI!

Keyifli bir mücadeleyi geride bıraktık. Ligin yenilerinden sayılabilecek 2 takım karşı karşıya geldi. 2 takımda kazanmak için elinden gelen herşeyi yaptı. Onur'un yıldızlaştığı maçta Mareşal Spor maçı kazanmasını bildi. Kenarda FC Avcılar'a taktiksel ve mental anlamda destek vardı ancak bu destek takımın kazanmasına yetmedi.

 

FC Avcılar takımında parlayan isim kaleci Görkem'di. Futbolda her zaman söylenen bir söz, bir takımın yıldızı kalecisi olmuşsa o gün o takım istediği oyunu oynayamamıştır. Bugün bu sözün doğruluğuna tanık olduk. Orta sahada Melih ve Muammer'in mücadelesi takıma yeterli olmadı. Gol pozisyonu üretmekte zorlanan ekip, dünkü maçın fiziksel yorgunluğunu atamadığını bizlere hissettirdi. Dünkü galibiyetten sonra farklı bir kadroyla sahada olan FC Avcılar bugün bir takım görüntüsü çizemedi. Tüm bunlara rağmen maçı döndürecek fırsatları yakalayan FC Avcılar son vuruşlarındaki şanssızlığını kıramadı. Maçtan mağlup ayrıldı.

 

Mareşal Spor ise bugün maça farklı bir şekilde motive olmuştu. Üst üste alınan mağlubiyetlerden sonra takım, kazanmaya ne kadar aç olduğunu bizlere gösterdi. Onur ve Eren Sungur kalitesini hissettirdi. Bu 2 yetenekli ayak rakip savunmaya zor anlar yaşattı. Bu isimlere orta sahadan da destek gelince sonuç kaçınılmaz oldu. Mareşal Spor üst üste aldığı 4 mağlubiyet sonrası bugün derin bir nefes aldı. Ekip ligdeki ilk galibiyetine ulaştı.

Yukarı