Breadcrubs-image
Tecrübe Galip Geldi!

Tecrübe Galip Geldi!

Tempolu ve heyecanlı bir maç izledik. IstanBULLS kaçtı Avcılar kovaladı. Maçın sonunda gülen taraf IstanBULLS oldu. Süperstar Oğuz YAZICI her ne kadar 1 gol 1 asistlik performans sergilese de beklentilerin altında kaldı. Recep Tayyip Ervaz son maçında yıldızlaşarak takım arkadaşlarına veda etti.

 

Avcılar ligin en genç takımı konumunda. Bugünkü kadronun yaş ortalaması 17,8.  Buna rağmen ellerinden geleni herşeyi yaptı. Yağız Klavuz takımı adına etkili bir oyun sergiledi. Genelde uzun top yapmak isteyen takım bunda pek başarılı olamadı. Yerden kısa pas yapmak isterkende tehlikeli bölgede kaptırılan toplar gole sebep oldu. Savunmadan çıkarken zorlanan ekip bunun dışında IstanBULLS'u zorladı ama yıkamadı.

 

IstanBULLS takımı seri galibiyetlere devam ediyor. Son zamanların formda ekibi ligin zirvesine göz kırptı. Maçın genelini önde götüren takımda işler yolundaydı. Recep Tayyip ön plana çıkan isim olsa da bugün takım olarak iyi bir performans gösterdiler. Önde kaptığı topları iyi değerlendiren IstanBULLS maçı kazanmasını bildi.

Yukarı