Breadcrubs-image
HAYRONUN YILDIZLARI - MAHALLE DE GAMA DİSİPLİN KARARLARI AÇIKLANDI

HAYRONUN YILDIZLARI - MAHALLE DE GAMA DİSİPLİN KARARLARI AÇIKLANDI

26 Nisan Cuma günü oynanan karşılaşmada Hayronun Yıldızları - Mahalle De Gama verilen bir penaltı kararı neticesinde Mahalle De Gama takımının sahadan çekilmesi ile yarıda kalmıştır. Hakemin penaltı kararından sonra koordinatör arkadaşımızdan pozisyonu izlemesi sonucu Mahalle De Gama ekibi kural hatası olduğunu düşünerek sahadan çekilmiştir. Konu ile alakalı durumun bir kural hatası oluşumunun teşkil etmediğine karar verilmiştir. Maç sonrası tutulan raporlar neticesinde ise cezalar şu şekilde kararlaştırılmıştır. 

 

- Mahalle De Gama takımından Oğuzhan Karaca isimli oyuncu f.1. maddesinin 2.bendine ve toplanan disiplin kurulu üyelerinin kararına göre 8 maç men cezası almıştır. 48 saat içinde karara itiraz edilebilir. 48 saat sonrasında yapılacak itirazlar dikkate alınmayacaktır.

-Hayronun Yıldızları takımından Hayrettin Bakar ve Faruk Allak saha kenarından saha içine gereksiz müdahaleleri ve maç bitiminde rakip oyuncular ile gereksiz diyalogları neticesinde İHTAR cezası almıştır.

-Mahalle De Gama oyuncuları verilen penaltı kararından sonra sahadan çekilme kararı almıştır. Söz konusu durum ile alakalı toplanan disiplin kurulumuz yaptığı incelemeler ve raporlar doğrultusunda sahayı terk eden ekip olan Mahalle De Gama’yı maçta hükmen mağlup saymıştır.

Yukarı